Головна | Робочі зошити учнів | Реєстрація | Вхід
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS   Неділя, 16.06.2024, 21:37
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові документи [31]
Документація кабінету [9]
Програми [10]
Календарні плани [17]
Розробки уроків [29]
Презентації, анімації, відеофрагменти, відеоуроки [80]
Шпаргалки по фізиці [1]
Дистанційне навчання [0]
Тести [7]
Олімпіади, конкурси [15]
Позакласна робота [7]
Soft [22]
Бібліоткека [16]
Вчительські конкурси [3]
Опорні конспекти [2]
Контролюючі роботи [8]
Новини астрономії [11]
Лабораторні роботи [3]
ДПА [10]
Педагогічні програмні засоби [10]
Методика розв'язування задач [1]
ID-технології [1]
Методична робота [9]
On-line додатки [7]
Надіслати СМС
050,066,095,099
067,096,097,098
038, 069
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0
З 06.04.2012 р.
Форма входу

З 09.04.2012 р.
free counters
Лічильник-NICO
КОМПЛЕКСНІ ЗОШИТИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ УЧНІВ
Назва: Фізика 7 клас
Серія: Експрес-контроль
Автор: Альохіна Л. А, Якобі М. В.
Видавництво: Х. Ранок, 2011 р.
Мова: українська
Формат: архів winrar (3,26 МБ), pdf файл
Сторінок: 33
       Посібник містить 16 тестових робіт у двох варіантах. Призначено для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.
Завантажити тут>>>>>

Назва: Фізика 8 клас

Серія: Комплексний зошит для контролю знань

Автор: Ф. Я. Божинова, О. О. Кірюхіна, М. О. Чертіщева

Видавництво: Х. Ранок, 2009 р.

Мова: українськаФормат: архів winrar (3,5 МБ), pdf файл

Сторінок: 80+додаток (16 ст)   

   Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики для 8 класу та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики.  

       Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики для 8 класу та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. Посібник складається з двох частин: поточний контроль і контрольні роботи. У першій частині посібника за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька видів перевірочних робіт: картка контролю теоретичних знань (перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу), самостійні роботи (відстежується рівень засвоєння отриманих теоретичних знань, вмінь розв’язувати якісні й розрахункові задачі на один-два логічні кроки) і практичний тренінг (контролюються вміння застосовувати отримані знання в ході розв’язування задач різного типу, володіння навичками читати й аналізувати матеріал, поданий графічно, будувати графіки, виконувати пояснювальні рисунки). Кожну роботу подано у двох варіантах. Друга частина посібника містить контрольні роботи в трьох варіантах, які допоможуть перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою. Продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнем складності, наявність перфорації забезпечують оперативність під час використання посібника. До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах уроку. Крім того, в додатку наводяться довідкові дані, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті. Призначено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.
       Завантажити тут>>>>>
 


Назва: Фізика 9 клас

Cерія: Комплексний зошит для контролю знань

Автор: Ф. Я. Божинова, О. О. Кірюхіна, М. О. Чертіщева

Видавництво: Х. Ранок, 2009 р.

Мова: українська

Формат: архів winrar (3,5 МБ), pdf файл

Сторінок: 80+додаток (16 ст)      

Зошит призначений для тематичного і поточного контролю знань учнів з фізики. Зошит є складовою навчально-мектодичного комплекту "Фізика-9".                                     

Завдання складені відповіжно до нової програми та підручника "Фізика. 9 клас". До зошита безкоштовно додається "Добірка запитань для усного опитування", яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчення теми.У додатку також наводяться всі довідкові дані, необхідні для виконання завдань,поданих у зошиті. Призначено для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.
       Завантажити тут>>>>>
 
Назва: Фізика. 10 клас. Академічний рівень.
Серія: Комплексний зошит для перевірки знань учнів.
Автор: Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О.
Видавництво: Х. Ранок, 2011 р.
Мова: українська
Формат: архів winrar (7,36 МБ), pdf файл
Сторінок: 96+додаток (16 ст)
       Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики й призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів 10 класу з фізики. У частині 1 посібника за кожною темою, що вивчається, запропоновано кілька видів перевірочних робіт: картки контролю теоретичних знань (перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу), самостійні роботи (перевіряються рівень засвоєння набутих знань, уміння розв’язувати якісні та розрахункові задачі на один-два логічні кроки), практичний тренінг (контролюється вміння застосовувати отримані знання для розв’язування задач різного типу), графічний тренінг (перевіряються навички читання та аналізу графічного матеріалу).
      Кожну роботу подано у двох варіантах, і на її виконання відводиться 10–25 хв. Залежно від рівня підготовки класу, завдань, які ставить перед собою вчитель на кожному уроці, тощо можна запропонувати учням виконати не всі завдання роботи, відповідно змінивши розподіл балів. Частина 2 посібника містить контрольні роботи в чотирьох варіантах. Якщо в результаті виконання роботи учень набрав 13 балів, то він одержує оцінку 12 балів. Добре продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнями складності, наявність перфорації забезпечують зручність і оперативність під час роботи з посібником. До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчання теми. У додатку також наведено довідкові дані, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті. Пропонований посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Фізика-10», який включає також підручник, збірник задач і зошит для лабораторних робіт. Зошит може бути використаний у комплекті з будь-яким чинним підручником фізики для 10 класу (академічний рівень).  
      Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.
      Завантажити тут>>>>>

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
 

Copyright NICO-Заболотний М. Г. © 2011-2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz